لطفا اعتراضات خود پيرامون مطالب ثبت شده توسط کاربران را به آدرس info [at] answerland.ir ارسال فرمایید

یکی لطف کنه جاذبه های توریستی کشور ایتالیا رو نام ببره؟

+3
گردشگری پرسیده شد 8 سال پیش توسط sadafi طلا (22,730)
Share

1 پاسخ

+1

در میان مناطق دیدنی ایتالیا می توان از موارد زیر نام برد:
1- برج پیزا: برج کج پیزا ، برج ناقوس دار کلیسای جامع ایتالیا ست که ناقوس آن 5/3 تن وزن دارد . در گذشته تصور می شد که کجی برج بخشی از طرح اولیه آن بوده است اما امروزه می دانیم که این مسأله صحت ندارد . ساخت این برج به طور عمودی طراحی شده بوده اما در طول ساخت بتدریج کج شده . این برج به دلیل کجی و زیبایی خاصی که دارد از سال 1173 تاکنون همیشه کانون توجه همگان بوده است.
2- قلعه دل مونت: این قلعه حدود 700 سال قدمت دارد . معماری منحصر به فرد این قلعه را مورد توجه گردشگران قرار داده است که ترکیبی از معماری باستانی در ایتالیا و معماری اسلامی و سبک گوتیک در شمال اروپا می باشد . به علت ارتفاع زیاد این قلعه انتظار می رود که دارای چند طبقه باشد اما تنها 2 طبقه دارد . با توجه به موقعیت قلعه معلوم می شود که بعنوان زندان از آن استفاده می شده است.
3- صومعه سنت آنتیمو: این صومعه زیبا به سبک رومی و بر روی محلی که احتمالاً یک کلیسای کوچک بوده بنا شده است . این بنا یک نمونه فوق العاده زیبا از معماری رومیان است . ورودی این بنا طاق بلندی دارد و با نقش برجسته زیبایی تزئین شده . قسمت جالب این صومعه راهرو کوچک سمت چپ است که قدمت آن به قرن 9 باز می گردد و در انتهایش برج ناقوس کلیسا قرار دارد که شیشه های پنجره آن تک رنگ و دو رنگ است . در داخل کلیسای سنت آنتیمو سه سالن بزرگ وجود دارد . ستون های زیبا و بلند ، ابهت و زیبایی خاصی به سالن بخشیده . همچنین سنگ مرمری بزرگ و زیبایی هم به چشم می خورد که بر روی آن طرح هایی از انسان ، گل و اشکال هندسی حکاکی شده است .

 

پاسخ داده شد 8 سال پیش توسط AliReza مروارید (35,530)

پاسخ شما

پس از درج پاسخ و یا نظر ، مراتب به نشانی مقابل ایمیل شود:
توجه:ایمیل شما برای مقاصد تبلیغاتی مورد استفاده قرار نخواهد گرفت.
سیستم تطبیق کد امنیتی:
جهت اجتناب از سیستم تطبیق کد امنیتی ورود و یا ثبت نام نمایید.

پرسشهای مرتبط

+2
1
447 views گردشگری پرسیده شد 8 سال پیش توسط Nobody نقره (13,710)
+1
1
95 views گردشگری پرسیده شد 8 سال پیش توسط sadafi طلا (22,730)
+3
2
154 views گردشگری پرسیده شد 8 سال پیش توسط sadafi طلا (22,730)
0
1
99 views رسانه ها پرسیده شد 8 سال پیش توسط Nobody نقره (13,710)
2011
BETA