لطفا اعتراضات خود پيرامون مطالب ثبت شده توسط کاربران را به آدرس info [at] answerland.ir ارسال فرمایید

معرفی وکیل حقوقی خوب در مشهد

0
لطفا وکیل ماهر، با تجربه و منصفی در مشهد در ضمینه حقوقی معرفی کنید
قانون و وکالت پرسیده شد 5 سال پیش توسط میهمان
Share

4 پاسخ

0
چراراصرار داريد وكيل شما مشهد باشه 09121095403 بزنگ اومد كار منو كيش حل كرد
پاسخ داده شد 4 سال پیش توسط میهمان
0
سلام وکیل بهروش وکیل خوبیه این شمارش :

09151026897

من موکلش بودم واقعا آدم منصف و خوبیه و خیلی با جبروت
پاسخ داده شد 4 سال پیش توسط میهمان
0
سلام من وظيفه انساني خودم ديدم من از تو همين سايت شماره يك وكيلي و تصادفي برداشتم بنام خانم فرخي با هزار بدبختي كه تماس گرفتم و جواب نميداد اخر وقت حضوري گرفتم رفتم دفترش حق مشاورش به نظرم گرون امد ولي از منصف بودنش خيلي خوشم امد به خاطر اينكه من مشكلم اصلا در تهران نبود بعد از اينكه كلي بهم مشاوره داد فهميدم بايد سنندج برم ولي يك نفري رو بهم شمارشو داد بنام اقاي محمدي انصافا انسان بود و پرونده منو راي گرفت و از اينكه اين خانم بي منت براي من وكيل پيدا كرد واقعا ازش ممنونم
پاسخ داده شد 2 سال پیش توسط میهمان
0
یک وکیل دادگستری خوب باید متخصص ، مجرب ، پایبند و پیگیر باشد . موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل ، به عنوان انقلابی در عرصه سرویس دهندگان حقوقی و قضایی ، به دلایل زیر بهترین انتخاب شما در خصوص وکالت دادگستری و مشاوره حقوقی خواهد بود .

-اریکه عدل با تشکیل دپارتمانهای حرفه ای در هر مورد خاص ، امکان ارائه تخصصی ترین خدمات حقوقی و قضایی را فراهم آورده است .
- در هر کدام از دپارتمانهای تخصصی وکلای دادگستری متخصص در همان حوزه جذب میشوند و با مجموعه همکاری می کنند . این موضوع یافتن وکیل متخصص و مجرب را برای مردم راحت تر می کند.
-اریکه عدل نماینده و همکار شرکتهای حقوقی برجسته همچون لینکد یوروپ انگلستان ، دمیکو اسپانیا ، السفر دوبی ، جی ان سی اسلواکی ، استرانگ آبوگادوس اسپانیا و... بوده و به مفهوم واقعی کلمه "بین المللی " است .
-اریکه عدل اولین موسسه حقوقی در کشور است که با راه اندازی سیستم پیشرفته خانه موکلین و با تشکیل حساب کاربری در خصوص مسائل قضایی ، مالی و دانلود اسناد پرونده در محیط اینترنت اطلاع رسانی کامل و فی المجلس دارد .
- اریکه عدل اولین موسسه حقوقی در کشور است که در اکثر شهرهای کشور دارای دفتر نمایندگی بوده و به صورت مستمر در حال گسترش و توسعه است .
-اولین اولویت موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل رضایت و منافع موکلین و مشتریان است و تلاش دارد بهترین کیفیت خدمات حقوقی را فراهم آورد .

اگر به دنبال یک وکیل دادگستری متخصص هستید قبل از هر کاری با دفتر مرکزی موسسه در تهران تماس بگیرید و وقت مشاوره رزرو نمایید .
www.Arikeadl.ir
پاسخ داده شد 2 سال پیش توسط میهمان

پاسخ شما

پس از درج پاسخ و یا نظر ، مراتب به نشانی مقابل ایمیل شود:
توجه:ایمیل شما برای مقاصد تبلیغاتی مورد استفاده قرار نخواهد گرفت.
سیستم تطبیق کد امنیتی:
جهت اجتناب از سیستم تطبیق کد امنیتی ورود و یا ثبت نام نمایید.

پرسشهای مرتبط

2011
BETA