لطفا اعتراضات خود پيرامون مطالب ثبت شده توسط کاربران را به آدرس info [at] answerland.ir ارسال فرمایید

من چگونه میتوانم یک وکیل خوب و کار بلد پیدا کنم؟

0
قانون و وکالت پرسیده شد 1 سال پیش توسط میهمان
Share

10 پاسخ

0
لطفا یک وکیل خوب و کار بلد در تهران به من معرفی کنید؟
پاسخ داده شد 1 سال پیش توسط میهمان
0
یه وکیل خوب ،کارکشته ، باسواد و پیگیر
واقعا انسان کامل و با انصافی بود و کارمون رو به نحو احسن انجام داد.
خانم وکیل حمیرا پارسا که دفترش هم خیابان اسدابادی کوچه هفتم یوسف اباد
09123666928

http://parsalaw.ir
<a href="parsalaw.ir">http://parsalaw.ir</a>
پاسخ داده شد 1 سال پیش توسط میهمان
0
با سلام و عرض ادب
به نظر من بهترین وکیل خانم در اصفهان ، خانم نسیم پرستگاری هستند که واقعا پیگیر و خیلی جدی و سخت کوش هستند و در تمامی مراحل زندگیم دعا گوی ایشان و خانواده شان هستم ان شا الله خدا خیرشان بدهد که بهترین کار را برای ما انجام دادند.
شماره تلفن ایشان ۰۹۱۳۲۰۴۱۴۷۸ است امیدوارم به دردتون بخورد
پاسخ داده شد 1 سال پیش توسط میهمان
0
یک وکیل دادگستری خوب باید متخصص ، مجرب ، پایبند و پیگیر باشد . موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل ، به عنوان انقلابی در عرصه سرویس دهندگان حقوقی و قضایی ، به دلایل زیر بهترین انتخاب شما در خصوص وکالت دادگستری و مشاوره حقوقی خواهد بود .

-
اریکه عدل با تشکیل دپارتمانهای حرفه ای در هر مورد خاص ، امکان ارائه تخصصی ترین خدمات حقوقی و قضایی را فراهم آورده است .
-
در هر کدام از دپارتمانهای تخصصی وکلای دادگستری متخصص در همان حوزه جذب میشوند و با مجموعه همکاری می کنند . این موضوع یافتن وکیل متخصص و مجرب را برای مردم راحت تر می کند.
-
اریکه عدل نماینده و همکار شرکتهای حقوقی برجسته همچون لینکد یوروپ انگلستان ، دمیکو اسپانیا ، السفر دوبی ، جی ان سی اسلواکی ، استرانگ آبوگادوس اسپانیا و... بوده و به مفهوم واقعی کلمه "بین المللی " است .
-
اریکه عدل اولین موسسه حقوقی در کشور است که با راه اندازی سیستم پیشرفته خانه موکلین و با تشکیل حساب کاربری در خصوص مسائل قضایی ، مالی و دانلود اسناد پرونده در محیط اینترنت اطلاع رسانی کامل و فی المجلس دارد .
-
اریکه عدل اولین موسسه حقوقی در کشور است که در اکثر شهرهای کشور دارای دفتر نمایندگی بوده و به صورت مستمر در حال گسترش و توسعه است .
-
اولین اولویت موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل رضایت و منافع موکلین و مشتریان است و تلاش دارد بهترین کیفیت خدمات حقوقی را فراهم آورد .

اگر به دنبال یک وکیل دادگستری متخصص هستید قبل از هر کاری با دفتر مرکزی موسسه در تهران تماس بگیرید و وقت مشاوره رزرو نمایید .
www.Arikeadl.ir

خانه موکلین موسسه حقوقی اریکه عدل
وب سایت موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل
دپارتمان های تخصصی موسسه حقوقی اریکه عدل

پاسخ داده شد 1 سال پیش توسط میهمان
0
دوستان عزیز به من یک وکیل معرفی کردند و به دفترشون در یوسف اباد خیابان هفتم مراجعه کردم که هم دسترسی دفترشون عالی بود نزدیک مترو بود. برخورد خانم وکیل فوق العاده خوب بود که باعث شد کلی از استرس و ناراحتیم کم شه مثل یک خواهر دلسوز بامن رفتار کرد. و به من گفت نیازی نیست متحمل هزینه شی اول مذاکره می کنم با طرف مقابلت اگر راضی نشد اونوقت شکایت می کنیم .خیلی برام تلاش کرد و خداروشکر مشکلم به نحو احسن حل شد.ایشون خانم وکیل حمیرا پارسا هستند وکیل پایه یک خیلی باسواد و باتجربه. شمارشون 09123666928
وبسایت هم دارند:http://parsalaw.ir
پاسخ داده شد 1 سال پیش توسط میهمان
0
باسلام خدمت همه دوستان عزیز من حدود 4 ماه هست که به دنباله یه وکیل خوب - وکیل کاربلد - وکیل حرفه ای - وکیل متخصص - و کلا یه وکیلی که هم باسواد باشه هم با اخلاق باشه و هم به صرت مستمر پیگیر کارهایم باشه میگشتم. و از طریق دوستان و یا سایت های مختلف وکلای زیادی بهم معرفی شد و تقریبا با همه آنها به صورت حضوری مذاکره کردم ولی هیچ کدام به دلم ننشستن چون کارم ملکی و ملکم هم ارزنده بود خیلی تو انتخاب یه وکیل خوب سخت گیری میکردم که هم وکیل کاربلدی باشه و هم خیلی فعال و پیگیر باشه تا اینکه از طریق یکی از آشنایان با آقای محمد تاجی وکیل پایه یک دادگستری آشنا شدم و با کلی سختگیری بالاخره پرونده ام را به ایشان سپردم و تا الان خدا شاهده خیلی ازشون راضی هستم و تقریبا همه صفات یک وکیل خوب را ایشان دارند و خیلی. راهنماییهای خوبی و مفیدی کردند و خیلی کمک حال من بودند به همین خاطر خواستم از طریق این کامنت از ایشون تشکر کنم و وظیفه خودم میدونم که شماره تلفن و آدرشون را برای تمامی دوستان بگذارم که هر کسی خواست بتونه با ایشان تماس بگیره و انشاالله مشکلش حل بشه و مطمئن باشید از مراجعه به ایشان پشیمون نمیشید چون اصلا آدم مادیی نیستند فقط یادتون نره من را هم به خاطر معرفی ایشون دعا کنید. ممنون. 09122016450 88073277 آدرس:تهران خیابان ولیعصر پایین تر از میدان ونک جنب پل همت پلاک 2397 طبقه 3 واحد 9
پاسخ داده شد 1 سال پیش توسط میهمان
0
باسلام خدمت همه دوستان عزیز من حدود 4 ماه هست که به دنباله یه وکیل خوب - وکیل کاربلد - وکیل حرفه ای - وکیل متخصص - و کلا یه وکیلی که هم باسواد باشه هم با اخلاق باشه و هم به صرت مستمر پیگیر کارهایم باشه میگشتم. و از طریق دوستان و یا سایت های مختلف وکلای زیادی بهم معرفی شد و تقریبا با همه آنها به صورت حضوری مذاکره کردم ولی هیچ کدام به دلم ننشستن چون کارم ملکی و ملکم هم ارزنده بود خیلی تو انتخاب یه وکیل خوب سخت گیری میکردم که هم وکیل کاربلدی باشه و هم خیلی فعال و پیگیر باشه تا اینکه از طریق یکی از آشنایان با آقای محمد تاجی وکیل پایه یک دادگستری آشنا شدم و با کلی سختگیری بالاخره پرونده ام را به ایشان سپردم و تا الان خدا شاهده خیلی ازشون راضی هستم و تقریبا همه صفات یک وکیل خوب را ایشان دارند و خیلی. راهنماییهای خوبی و مفیدی کردند و خیلی کمک حال من بودند به همین خاطر خواستم از طریق این کامنت از ایشون تشکر کنم و وظیفه خودم میدونم که شماره تلفن و آدرشون را برای تمامی دوستان بگذارم که هر کسی خواست بتونه با ایشان تماس بگیره و انشاالله مشکلش حل بشه و مطمئن باشید از مراجعه به ایشان پشیمون نمیشید چون اصلا آدم مادیی نیستند فقط یادتون نره من را هم به خاطر معرفی ایشون دعا کنید. ممنون. 09122016450 021-88073277 آدرس:تهران خیابان ولیعصر پایین تر از میدان ونک جنب پل همت پلاک 2397 طبقه 3 واحد 9
پاسخ داده شد 1 سال پیش توسط میهمان
0
پاسخ داده شد 1 سال پیش توسط میهمان
0
«دفتر حقوقی هدی فرخی» خدمات حقوقی را در قالب مشاوره حقوقی، «مشاوره حقوقی حضوری» با «وکیل پایه یک دادگستری» تهران، ارائه دانش حقوقی، محاسبات حقوقی (محاسبه دیه، محاسبه دیه اعضای بدن، محاسبه مهریه، محاسه ارث، محاسبه تاخیر تادیه دین، محاسبه دیه قتل، محاسبه دیه بر اساس دادنامه) و اطلاع رسانی به ایرانیان داخل و خارج از ایران ارائه می کند. وکالت موضوعاتی مانند: «وکیل کیفری»، «وکیل خانواده»، «وکیل انحصاروراثت»، «وکیل» قرارداد، «وکیل طلاق»، «وکیل ملکی»، «وکیل چک» موضوعات مهم موکلین هستند که «دفتر حقوقی»«هدی فرخی» به دقت و با اشراف کامل به آنها ارائه خدمت می کند. دفتر حقوقی هدی فرخی همیشه تلاش کرده است تا با ارزیابی اولیه حقوقی مشکل موکل خودرا بررسی کامل کند، در صورتی که امکان انجام وکالت وجود نداشته باشد، از گرفتن پرونده صرف نظر کرده و از اتلاف هزینه و وقت موکل جلوگیری کند. از دیگر خدمات دفتر حقوقی هدی فرخی، خدمات اداری «ثبت شرکت» «ثبت برند» «تغییرات شرکت» می باشد. اگر در جستجوی «وکیل خوب و مجرب» هستید، با ما تماس بگیرید. 02122919633 02126405691 http://www.farrokhilawyer.com http://www.farrokhilawyer.blogfa.com
پاسخ داده شد 1 سال پیش توسط میهمان
0
http://www.farrokhilawyer.com 02122919633 دفتر وكالت هدي فرخي وكيل مجرب زن
پاسخ داده شد 1 سال پیش توسط میهمان

پاسخ شما

پس از درج پاسخ و یا نظر ، مراتب به نشانی مقابل ایمیل شود:
توجه:ایمیل شما برای مقاصد تبلیغاتی مورد استفاده قرار نخواهد گرفت.
سیستم تطبیق کد امنیتی:
جهت اجتناب از سیستم تطبیق کد امنیتی ورود و یا ثبت نام نمایید.

پرسشهای مرتبط

2011
BETA