لطفا اعتراضات خود پيرامون مطالب ثبت شده توسط کاربران را به آدرس info [at] answerland.ir ارسال فرمایید

من چگونه میتوانم یک وکیل خوب و کار بلد پیدا کنم؟

0
قانون و وکالت پرسیده شد 6 ماه پیش توسط میهمان
Share

8 پاسخ

0
لطفا یک وکیل خوب و کار بلد در تهران به من معرفی کنید؟
پاسخ داده شد 6 ماه پیش توسط میهمان
0
یه وکیل خوب ،کارکشته ، باسواد و پیگیر
واقعا انسان کامل و با انصافی بود و کارمون رو به نحو احسن انجام داد.
خانم وکیل حمیرا پارسا که دفترش هم خیابان اسدابادی کوچه هفتم یوسف اباد
09123666928

http://parsalaw.ir
<a href="parsalaw.ir">http://parsalaw.ir</a>
پاسخ داده شد 5 ماه پیش توسط میهمان
0
با سلام و عرض ادب
به نظر من بهترین وکیل خانم در اصفهان ، خانم نسیم پرستگاری هستند که واقعا پیگیر و خیلی جدی و سخت کوش هستند و در تمامی مراحل زندگیم دعا گوی ایشان و خانواده شان هستم ان شا الله خدا خیرشان بدهد که بهترین کار را برای ما انجام دادند.
شماره تلفن ایشان ۰۹۱۳۲۰۴۱۴۷۸ است امیدوارم به دردتون بخورد
پاسخ داده شد 4 ماه پیش توسط میهمان
0
یک وکیل دادگستری خوب باید متخصص ، مجرب ، پایبند و پیگیر باشد . موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل ، به عنوان انقلابی در عرصه سرویس دهندگان حقوقی و قضایی ، به دلایل زیر بهترین انتخاب شما در خصوص وکالت دادگستری و مشاوره حقوقی خواهد بود .

-
اریکه عدل با تشکیل دپارتمانهای حرفه ای در هر مورد خاص ، امکان ارائه تخصصی ترین خدمات حقوقی و قضایی را فراهم آورده است .
-
در هر کدام از دپارتمانهای تخصصی وکلای دادگستری متخصص در همان حوزه جذب میشوند و با مجموعه همکاری می کنند . این موضوع یافتن وکیل متخصص و مجرب را برای مردم راحت تر می کند.
-
اریکه عدل نماینده و همکار شرکتهای حقوقی برجسته همچون لینکد یوروپ انگلستان ، دمیکو اسپانیا ، السفر دوبی ، جی ان سی اسلواکی ، استرانگ آبوگادوس اسپانیا و... بوده و به مفهوم واقعی کلمه "بین المللی " است .
-
اریکه عدل اولین موسسه حقوقی در کشور است که با راه اندازی سیستم پیشرفته خانه موکلین و با تشکیل حساب کاربری در خصوص مسائل قضایی ، مالی و دانلود اسناد پرونده در محیط اینترنت اطلاع رسانی کامل و فی المجلس دارد .
-
اریکه عدل اولین موسسه حقوقی در کشور است که در اکثر شهرهای کشور دارای دفتر نمایندگی بوده و به صورت مستمر در حال گسترش و توسعه است .
-
اولین اولویت موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل رضایت و منافع موکلین و مشتریان است و تلاش دارد بهترین کیفیت خدمات حقوقی را فراهم آورد .

اگر به دنبال یک وکیل دادگستری متخصص هستید قبل از هر کاری با دفتر مرکزی موسسه در تهران تماس بگیرید و وقت مشاوره رزرو نمایید .
www.Arikeadl.ir

خانه موکلین موسسه حقوقی اریکه عدل
وب سایت موسسه حقوقی بین المللی اریکه عدل
دپارتمان های تخصصی موسسه حقوقی اریکه عدل

پاسخ داده شد 1 ماه پیش توسط میهمان
0
دوستان عزیز به من یک وکیل معرفی کردند و به دفترشون در یوسف اباد خیابان هفتم مراجعه کردم که هم دسترسی دفترشون عالی بود نزدیک مترو بود. برخورد خانم وکیل فوق العاده خوب بود که باعث شد کلی از استرس و ناراحتیم کم شه مثل یک خواهر دلسوز بامن رفتار کرد. و به من گفت نیازی نیست متحمل هزینه شی اول مذاکره می کنم با طرف مقابلت اگر راضی نشد اونوقت شکایت می کنیم .خیلی برام تلاش کرد و خداروشکر مشکلم به نحو احسن حل شد.ایشون خانم وکیل حمیرا پارسا هستند وکیل پایه یک خیلی باسواد و باتجربه. شمارشون 09123666928
وبسایت هم دارند:http://parsalaw.ir
پاسخ داده شد 1 ماه پیش توسط میهمان
0
باسلام خدمت همه دوستان عزیز من حدود 4 ماه هست که به دنباله یه وکیل خوب - وکیل کاربلد - وکیل حرفه ای - وکیل متخصص - و کلا یه وکیلی که هم باسواد باشه هم با اخلاق باشه و هم به صرت مستمر پیگیر کارهایم باشه میگشتم. و از طریق دوستان و یا سایت های مختلف وکلای زیادی بهم معرفی شد و تقریبا با همه آنها به صورت حضوری مذاکره کردم ولی هیچ کدام به دلم ننشستن چون کارم ملکی و ملکم هم ارزنده بود خیلی تو انتخاب یه وکیل خوب سخت گیری میکردم که هم وکیل کاربلدی باشه و هم خیلی فعال و پیگیر باشه تا اینکه از طریق یکی از آشنایان با آقای محمد تاجی وکیل پایه یک دادگستری آشنا شدم و با کلی سختگیری بالاخره پرونده ام را به ایشان سپردم و تا الان خدا شاهده خیلی ازشون راضی هستم و تقریبا همه صفات یک وکیل خوب را ایشان دارند و خیلی. راهنماییهای خوبی و مفیدی کردند و خیلی کمک حال من بودند به همین خاطر خواستم از طریق این کامنت از ایشون تشکر کنم و وظیفه خودم میدونم که شماره تلفن و آدرشون را برای تمامی دوستان بگذارم که هر کسی خواست بتونه با ایشان تماس بگیره و انشاالله مشکلش حل بشه و مطمئن باشید از مراجعه به ایشان پشیمون نمیشید چون اصلا آدم مادیی نیستند فقط یادتون نره من را هم به خاطر معرفی ایشون دعا کنید. ممنون. 09122016450 88073277 آدرس:تهران خیابان ولیعصر پایین تر از میدان ونک جنب پل همت پلاک 2397 طبقه 3 واحد 9
پاسخ داده شد 1 ماه پیش توسط میهمان
0
باسلام خدمت همه دوستان عزیز من حدود 4 ماه هست که به دنباله یه وکیل خوب - وکیل کاربلد - وکیل حرفه ای - وکیل متخصص - و کلا یه وکیلی که هم باسواد باشه هم با اخلاق باشه و هم به صرت مستمر پیگیر کارهایم باشه میگشتم. و از طریق دوستان و یا سایت های مختلف وکلای زیادی بهم معرفی شد و تقریبا با همه آنها به صورت حضوری مذاکره کردم ولی هیچ کدام به دلم ننشستن چون کارم ملکی و ملکم هم ارزنده بود خیلی تو انتخاب یه وکیل خوب سخت گیری میکردم که هم وکیل کاربلدی باشه و هم خیلی فعال و پیگیر باشه تا اینکه از طریق یکی از آشنایان با آقای محمد تاجی وکیل پایه یک دادگستری آشنا شدم و با کلی سختگیری بالاخره پرونده ام را به ایشان سپردم و تا الان خدا شاهده خیلی ازشون راضی هستم و تقریبا همه صفات یک وکیل خوب را ایشان دارند و خیلی. راهنماییهای خوبی و مفیدی کردند و خیلی کمک حال من بودند به همین خاطر خواستم از طریق این کامنت از ایشون تشکر کنم و وظیفه خودم میدونم که شماره تلفن و آدرشون را برای تمامی دوستان بگذارم که هر کسی خواست بتونه با ایشان تماس بگیره و انشاالله مشکلش حل بشه و مطمئن باشید از مراجعه به ایشان پشیمون نمیشید چون اصلا آدم مادیی نیستند فقط یادتون نره من را هم به خاطر معرفی ایشون دعا کنید. ممنون. 09122016450 021-88073277 آدرس:تهران خیابان ولیعصر پایین تر از میدان ونک جنب پل همت پلاک 2397 طبقه 3 واحد 9
پاسخ داده شد 1 ماه پیش توسط میهمان
0
پاسخ داده شد 4 هفته پیش توسط میهمان

پاسخ شما

پس از درج پاسخ و یا نظر ، مراتب به نشانی مقابل ایمیل شود:
توجه:ایمیل شما برای مقاصد تبلیغاتی مورد استفاده قرار نخواهد گرفت.
سیستم تطبیق کد امنیتی:
جهت اجتناب از سیستم تطبیق کد امنیتی ورود و یا ثبت نام نمایید.

پرسشهای مرتبط

2011
BETA